aizvērt Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jūms labāko
pieredzi izmantojot mūsu vietni. (Vairāk)

FertilUp® - Augstākā vācu kvalitāte. Ātra un diskrēta piegāde 1-3 darba dienu laikā.

Informācijas stūrisNeauglība
ir kļuvusi par mūsdienu sabiedrības nopietnu problēmu, taču par to ļoti maz tiek runāts. Mūsdienu straujā dzīves gaita bieži nozīmē mazāku uzmanību veselībai un ģimenes izveidi vēlākos dzīves gados, kas nozīmē, ka vēlāk neauglības cēloņi nav pamanāmi un atpazīstami.
 
Neauglība vēl joprojām ir tabu tēma, kas ir apstiprināts ar daudzu cilvēku stāstiem. Diemžēl joprojām pāri visbiežāk iet cauri savām problēmām paši, atkāpjas un izjūt lielu satraukumu un stresu, kas negatīvi ietekmē viņus un apkārtējos. Pāri runā par savām neauglības problēmām tikai ar vistuvākajiem draugiem un ģimenes locekļiem. Bieži tas notiek tādēļ, ka viņi domā, ka auglība tas ir tas, "kas notiek tikai ar viņiem”. Taču tas tā nav, jo Eiropā katram sestajam pārim ir problēmas ar neauglību.

Kas ir neauglība?
Oficiāli, neauglība tiek definēta, kā nespēja apaugļoties divpadsmit mēnešu laikā regulāru (divas-trīs reizes nedēļā) dzimumaktu bez kontacepcijas līdzekļiem rezultātā. Medicīnas zinātne neauglību definē kā slimību, taču katra pāra, kas ar to sastopas, uzdevumā, pirmkārt, ir: labu attiecību saglabāšana, pareizu problēmu risināšanas veida atrašana, un atbilde uz jautājumu, kā veikt nelielas izmaiņas mērķa sasniegšanai - veselīgai grūtniecībai.
 
Pārāk bieži pāri pārāk vēlu saprot, ka viņiem ir problēmas. Mēs aicinām Jūs uzzināt par neauglības problēmām tiklīdz jūs sākat lemt par bērna radīšanu.

Pirmais solis var būt no vīrieša puses, kas var veikt spermas analīzi, kur sperma tiek pārbaudīta, vai tai nav zems spermatozoīdu skaits, zema spermatozoīdu mobilitāte vai sperma nav normāla. 30% gadījumu neauglības iemesls ir vīrietī (30% gadījumos tā ir sievietes neauglība, un vienādā skaitā neauglība ir abiem partneriem), ko daudzi vīrieši mēdz ignorēt.

Sievietes var paveikt daudz, veicot regulārus vizītes pie ginekologa un sekojot savam ķermenim - atslēga ir regulārajā menstruālajā ciklā un ovulācijā, pie tam ir jāpārbauda vairogdziedzera funkcionēšanu un jāpiemin jebkādas sāpes vai neparastu asiņošanu.

Negaidiet, kad kaut kas notiks. Uzturiet veselīgu dzīvesveidu pat tad, kad gatavojaties grūtniecībai, ieskaitot veselīgu uzturu, atpūtu, stresa novēršanu un atmetiet alkoholu utt. Tas arī ir pareizais laiks FertilUp lietošanai, kā unikālā minerālvielu, vitamīnu un augu kombinācija nodrošinās jūsu organismam vajadzīgās sastāvdaļas vienā porcijā, kā arī parūpējaties par savu peproduktīvo veselību. Sievietēm tas nodrošina hormonālā līmeņa regulēšanu, kas ir svarīgs menstruālajam ciklam, bet vīriešiem lielāku spermatozoīdu skaitu un kvalitāti. Mērķis ir atvieglot apaugļošanu.

FertilUp ir 100% dabīgs uztura bagātinātājs, kas var jums palīdzēt. Tas nevar paveikt brīnumus, bet var nodrošināt, lai abiem partneriem būtu visas nepieciešamās sastāvdaļas veselīgai reproduktīvai sistēmai un labai pašsajūtai, kas ir priekšnoteikums veiksmīgai apaugļošanai.

 
Vecums kā sievietes auglības vai neauglības faktors

Sievietes vecums ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē apaugļošanās un vesela bērna dzimšanas iespēju.

Sieviete piedzimst ar visām olšūnām, kas viņai būs dzīves laikā. Olšūnas noveco kopā ar viņu un samazina to kvalitāti un daudzumu. Kaut arī laba vispārējā veselība palielina grūtniecības iestāšanās un vesela bērna piedzimšanas iespēju, tā neatceļ vecuma ietekmi uz sievietes auglību.

Izmaiņas, kas notiek ar sieviešu auglību vecuma gaitā.
-    Olšūnu kvalitāte un daudzums (olnīcu rezerve) samazinās dabiski un pakāpeniski no sievietes dzimšanas brīža līdz menopauzes sasniegšanai.
-    Paliek arvien grūtāk kļūt par grūtnieci, kā arī vecākām mātēm ir biežāk sastopams spontānais aborts.
-    Sievietēm, kuras iestājas grūtniecībā vecākos gados, ir lielāks apgrūtinājumu risks grūtniecības laikā (gestācijas diabēts vai preeklampsjija).

Rūpēs par savu auglību nozīmē arī lēmuma pieņemšanu par bērna dzemdēšanu pirms 35 gadu vecuma.

Ir izplatīts nepareizs uzskats, ka katras ovulācijas laikā (t.i., katru mēnesi) ir 100% grūtniecības iespēja. Tā kā jebkurā vecumā noteikts procents no mūsu olšūnām nav normā, un tā kā apaugļošanai jānotiek ovulācijas laikā, pat jaunai, veselai sievietei katru mēnesi ir tikai 25-30% apaugļošanās iespēja. Parasti auglība sāk samazināties sievietes 30 gadu sākumā, un vēl vairāk pēc 35 gadu vecuma. FertilUp var pozitīvi ietekmēt visu auglības fāzi.
GALVENIE NEAUGLĪBAS IEMESLI UN FERTILUP KĀ IESPĒJAMAIS RISINĀJUMS:ž

Par sieviešu neauglību

Astoņdesmit procentiem no viesiem sieviešu neauglības gadījumiem ir šādi trīs cēloņi:

neplodnost Ovulācijas traucējumi

Ovulācijas traucējumi ir sieviešu neauglības problēma nr.1. Ja jums ir ovulācijas traucējumi un neregulāri cikli (hormonālā nelīdzsvarotība), grūtniecības plānošana var būt izaicinoša. Jums var būt grūtības noteikt ovulācijas dienu, kā arī sievietes ar ovulācijas traucējumiem ovulē ne tik regulāri, vai pat vispār neovulē. Parasti tas ir hormonālo traucējumu dēļ. Mēs iesakām jums izmēģināt FertilUp sievietēm, kas ir populārs sieviešu ar neregulāriem cikliem un citiem ovulācijas traucējumiem vidū. Spriežot pēc klientu atsauksmēm, FertilUp palīdz klientiem noregulēt ciklus un hormonālo balansu.

neplodnost Policistisku olnīcu sindroms (PCOS)

Ir cieša saikne starp policistisku olnīcu sindromu (PCOS) un neauglību. Hormonālā nelīdzsvarotība arī ir rakstūrīga PCOS iezīme, kas izpaužas ovulācijas traucējumos. PCOS simptomi ir olnīcu cistas, neregulāri cikli, hirsutisms (pārmērīga matu augšana) un aptaukošanās. Sieviešu hormonu un menstuālā cikla regulēšanas funkcijas dēļ, FertilUp ir bijis ļoti efektīvs uztura bagātinātājs sievietēm ar PCOS. Sievietes saka, ka pēc FertilUp lietošanas viņām ir regulāri cikli, regulāras ovulācijas, samazinājās menstruālās sāpes un bijušas pat dabiskas apaugļošanās.

neplodnost Endometrioze

Endometrioze attīstās, kad mazi audu gabali no dzemdes oderes (tiek saukti arī par endometriju) virzās uz augšu pa olvadiem un tiek ievietoti vēdera dobuma orgānos vai ap tiem, ieskaitot olnīcas, olvadus, tūpli un urīnpūsli. Dažām sievietēm menstruāciju laikā rodas sāpīgi menstruāciju krampji, muguras vai iegurņa sāpes, sāpes dzimumakta laikā. Un dažas sievietes līdz diagnozes noteikšanai pat nenojauš, ka viņām ir problēmas. Diemžēl, nav ideālu zāļu endometriozes ārstēšanai. Daži iesaka grūtniecību ilgāka menstruālā cikla pārtraukšanas nodrošināšanai, taču endometrioze apgrūtina apaugļošanu. Visas zāles ir balstītas uz ķermeņa ievades grūtniecības vai menopauzes stāvokļa principa.


Parvīriešu neauglību


neplodnost Tāpat kā sieviešu neauglība, aptuveni trešdaļa iedzīvotājiem ir vīriešu neauglība. Vīriešu neauglība ir saistīta ar spermatozoīdu skaitu (vairāk nekā 20 miljoni/ml), to mobilitāti (vismaz 50%) un formu vai morfoloģiju. Visi šie rādītāji tiek parādīti spermas analīzē. Vieglāk sasniegt un apaugļot olšūnu, ja ejakulātā ir lielāks spermatozoīdu daudzums, tiem ir lielāka mobilitāte un pareiza forma.

Neauglību ietekmē dažādi faktori, kā arī daži vides un dzīvesveida faktori. Visbiežākie ar veselību saistītie faktori ir:

 • varikocele (venozā pinuma paplašināšanās, kas sēkliniekus baro ar asinīm),
 • infekcijas (seksuāli transmisīvās slimības),
 • ar ejakulāciju saistītas problēmas (retrograde ejakulācija - sēklas šķidruma ejakulācija urīnpūslī),  
 • sēklinieku nolaišanās traucējumi,
 • hormonālā nelīdzsvarotība,
 • hromosomu traucējumi
 • celiakija (glutēna jūtība),  
 • operācijas, utt.
Bieži neauglības iemesli ir arī dzīvesveida un vides faktori. Mūsdienu mazāk veselīgam dzīvesveidam ir liela ietekme uz spermas kvalitāti. Tiek atzīmēti īpaši šādi faktori:

 • temperatūra (bieža pirts apmeklēšana, ciešs apģērbs, regulāra sēdēšana utt.),
 • ķīmiskās vielas (pesticīdi, herbicīdi utt..),
 • estrogēna klātbūtne pārtikā,
 • radiācija,
 • alkohola lietošana.
 • smēķēšana,
 • aptaukošanās,
 • stress

FertilUp vīriešiem ir izstrādāts vīriešu spermatozoīdu skaita, mobilitātes un morfoloģijas uzlabošanai. Tas satur vitamīnus un minerālvielas, kas kā pierādīts, pozitīvi ietekmē auglību, vairošanos un normālu spermatoģenēzi.
IETEIKUMS VĪRIEŠU AUGLĪBAS UZLABOŠANAI:

neplodnost Ieteikums vīriešiem:
 • Spermas analīzes veikšana. Tā kā Jūsu ārsts vai ginekologs var nosūtīt jūs uz pārbaudi tika pēc 12 mēnešu apaugļošanas mēģinājumiem, mēs iesakām apmeklēt privātu klīniku.
 • Ja spermas analīzē ir norādīta slikta spermas kvalitāte, sāciet veidot savu veselīgo dzīvesveidu (veselīgs uzturs, smēķēšanas atmešana, mērena alkohola daudzuma lietošana, pēc iespējas mazāk stresojiet), izvairieties no cieša apģērba valkāšanas (augsta temperatūru negatīvi ietekmē jūsu spermas attīstību).
 • Sāciet lietot FertilUp viriešiem. Tā ir atlasītu vitamīnu, minerālvielu un augu dabiskā formula, kas ir pierādījusi savu efektivitāti uz spermatoģenēzi, spermatozoīdu veidošanos (to daudzumu, mobilitāti un morfoloģiju). Spermas veidošanās dzīves cikla dēļ pēc dzīvesveida maiņas (piemēram, smēķēšanas atmešanas) paiet aptuveni 2 ½ līdz 3 mēneši līdz šī veselā sperma ierodas ejakulātā. Spermas nobriešanai vajag apmēram 3 mēnešus, kas nozīmēs dzīvesveida un FertilUp lietošanas priekšrocības var kļūt pamanāmas tikai pēc 3 mēnešiem.
neplodnost Ieteikums sievietēm:
 • Ar ovulācijas testu pārbaudiet ovulācijas esamību. Ovulācija ir apaugļošanās atslēga.
 • Ja jums nav regulāras ovulācijas vai arī vispār tās nav, pārliecinieties, ka uzturat veselīgu dzīvesveidu (veselīgs uzturs, smēķēšanas atmešana, mērena alkohola daudzuma lietošana, pēc iespējas mazāk stresojiet), regulāri veiciet pārbaudes pie ginekologa (pap smēres un ultraskaņas izmeklējumui).
 • Sāciet lietot FertilUp sievietēm. FertilUp palielina jūs apaugļošanas iespējas uzlabojot jūsu hormonālo balansu un veidojot optimālus apstākļus priekš grūtniecības.
 • Mēs iesakām lietot FertilUp sievietēm vismaz 3 mēnešus, lai jūsu ķermenis pilnībā absorbētu un reaģētu ar visām sastāvdaļām.


FERTILUP UN MĀKSLĪGĀ APAUGĻOŠANA (iVF):

oploditevJa neauglības iemesls ir no vīrieša puses, speciālisti ieteks jums veikt mākslīgo apaugļošanu (intrauterīno vai in vitro, kas parasti tiek lietota iVF). In vitro apaugļošana ir galvenā mākslīgās apaugļošanas metode, kur olšūna tiek apaugļota ar spermu ārpus ķermeņa, un tad apaugļoto olšūnu pārnes dzemdē.

Visas dabiskās metodes palikt stāvoklī jau ir izmēģinātas. Par laimi, ir risinājums. Papildus veselīgam dzīvesveidam, mēs iesakām jums palietot FertilUp vismaz trīs mēnešus. iVF ārstēšanu izvēlas tad, kad visas metodes jau ir izmēģinātas. Tā kā tas ir grūti priekš sievietes, tas ietver plašu asins analīzi, daudzas injekcijas un spēcīgas zāles. Tāpēc pirms iet uz mākslīgo apaugļošanu daudzi pāri izvēlas FertilUp uztura bagātinātāju. Apskataties apmierinātu FertilUp klientu atsauksmes.

Gadījumā, ja kādu laiku jau cīnāties ar neauglību un pēc ārstu ieteikumiem nolēmāt par labu iVF, iesakām īpašu uzmanību pievērst spermas kvalitātei, kas ir viens no veiksmīgas apaugļošanas un pārvietošanās galvenajiem faktoriem. Mēs iesakām jūsu partnerim sasniegt veselīgu dzīvesveidu pirms procedūrām un regulāri lietot FertilUp vīriešiem. Vienmēr ir sāpīgi, ja arī iVF nav veiksmīgs, tādēļ jādara viss, kas ir mūsu spēkos.All rights reserved © 2012 - 2024 Sign in
Production: MMVisual