aizvērt Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jūms labāko
pieredzi izmantojot mūsu vietni. (Vairāk)

FertilUp® - Augstākā vācu kvalitāte. Ātra un diskrēta piegāde 1-3 darba dienu laikā.

Klientu atsauksmes

E. UN L.
"Mana sieva bija ļoti saspringta. Kopā ar prasīgu darbu, ļoti mazu brīvo laiku, un ar vīru, kurš dienā nosmēķēja ap divām cigarešu paciņām Pēc četru gadu laulības, nākamais loģiskais solis būtu bērna radīšana. Mums bija milzīga vēlme pēc bērna, bija arī spiediens no ģimenes... Tas mums aptuveni divu gadu laikā negāja viegli, šajā laikā Lūks atmeta smēķēšanu, mēs sākām skriet un sākām lietot FertilUp vitamīnu maisījumu. Te nav šaubu, Fertilup strādā. Spermas daudzums palielinājās, kā arī mans menstruālais cikls normalizējās.” 
D.
"Mēs esa pateicīgi FertilUp komandai par viņu atbalstu un lielisko produktu. Pirmkārt, mums bija šaubas par šo produktu un mēs teicām, ka pamēģināsim, jo mums nav ko zaudēt. Tomēr, mēs turpinājām to lietot, jo produkts lika mums justies labāk. Pēc sešu mēnešu lietošanas, es pēkšņi jutos nogurusi un apjukusi, vienkārši gribēju visu dienu tikai gulēt. Es veicu grūtniecības testu, un tas pirmoreiz bija pozitīvs.  Tev tikai jānotic un tas notiks arī ar tevi. Liela laime "
M. UN A.
"Divas iVF procedūras bija neveiksmīgas, mēs bijām 4 gadu centienos un gaidīšanā! Mēs izmēģinājām visu, taču bez rezultāta. Aprīļa sākumā mēs sākām lietot FertilUp un jūnijā pienāca ilgi gaidītās labās ziņas! Test beidzot bija pozitīvs! Esam sestajā grūtniecības mēnesī. Mēs nezinām, vai mums palīdzēja FertilUp; taču noteikti kaut kas mainījās. Mēs to izdarījām!”
B.
33g
"Janvārī mums tika atklāta vīriešu sekundārā neauglība. Manam vīram ieteica lietot CoQ10, vitamīnu E un cinku - to visu mēs atradām FertilUp. Mans vīrs samazināja kafijas daudzumu, pārstāja apmeklēt saunu un apsildāmos baseinus. Pēc trīs mēnešiem mēs veicām vēl vienu spermas analīzi privātā klīnikā. Rezultāti mūs pārsteidza. Spermatozoīdu daudzums palielinājās no 15 miljoniem līdz 112 miljoniem, kā arī uzlabojās morfoloģija no 13% līdz 26%. Tas ievērojami palielina apaugļošanās iespēju nākamajā iVF, ja ne agrāk!”
N&M
"Ar draugu centāmies palikt stāvoklī jau gadu, taču bez rezultātiem. Mēs sākām meklēt dabisko risinājumu, jo iVF ietekme uz sievietes veselību nedeva cerības uz dabisku apaugļošanu. Draugs ieteica FertilUp. Un septembra beigās mūs pārsteidza pozitīvs tests! "
ANNA
31g
"Pēc 2 gadu centieniem mēs saņēmām mūsu pirmo slikto spermas analīzes rezultātu. Mēs bijām izmisuši un vēlējāmies mēģināt jaunas lietas. Mēs internetā atradām FertilUp, visas sastāvdaļas bija saskaņā ar mūsu ārsta teikto, un mēs nolēmām to izmēģināt. Apmēram pēc 4 mēnešiem mēs veicām atkārtotu spermas testu un šoreiz cipari bija labāki. Rādītāji uzlabojās no 0% normāliem un 3% mobiliem līdz 25% mobiliem un 5% normāliem spermatozoīdiem. Mums nesanāca iegūt grūtniecību dabiskā veidā, taču tas palielināja mūsu iespējas uz nākamo iVF, kas bija veiksmīgs Es varu ieteikt šo produktu.”
K.S.
"Iepriekšējo mēnesi mans vīrs veica spermas analīzi un tā norādīja uz zemu spermas daudzumu, mobilitāti un testosteronu. Viņš sāka lietot FertilUp un 4 mēnešu laikā viņa rādītāji trīskārš palielinājās visās kategorijās! Mēs nevarējām tam noticēt! Šis produkts noteikti strādā! Es ceru, ka ļoti drīz varēšu palabot savu atsauksmi ar pozitīvu grūtniecības testu!”
FERTILUP

L.
"Es nebiju domājis, ka man ir problēmas līdz es veicu pirmo spermas analīzes testu. Rezultāti satrauca mani. Es atmetu smēķēšanu un izmēģināju FertilUp. Iepriekšējo mēnesi es atkārtoti veicu testu un spermas daudzums palielinājās vairāk nekā par 100%.”
M.&T.
"Es lietoju FertilUp un divus mēnešu vēlāk es devos uz savu pirmo iVF kursu, man bija lielāks manu olšūnu skaits un labāka to kvalitāte. Taču mums nekas neizdevās. Tad es aizgāju uz otro iVF kursu, nelietojot šo produktu, un man bija tikai 1 olšūna, kas tā pat nestrādāja. Mēs mēģināsim fertilup vēlreiz pirms iVF, jo olšūnu kvalitāte un daudzums pirms pirmā kursa bija ievērojami labāka.”
SEMS UN ŅINA
"Tas tiešām strādā Netērējiet lielu naudu uz iVK, kā to darījām mēs - sākumā pasūtiet Fertilup. Jums vienkārši jālieto 2 tabletes dienā un jāgaida. Es vienmēr būšu pateicīga. "
A.&J.
"Pēc kāzām mēs izlēmām, ka vēlamies bērnus un es vēlējos kaut ko mana organisma sagatavošanai jaunajai lomai. Fertilup bija lielisks risinājums, jo tas ietver folijskābi un deva tādu kā nelielu grūdienu. Tas nostrādāja! Drīz mēs svinēsim mūsu pirmo gada dienu un manu grūtniecību. Mums tas patika.”
SILVIJA
42 g
"Pēc divu gadu centieniem, diviem abortiem un konsultācijām ar ekspertiem un daudzām analīzēm, mēs sapratām, ka varu palikt stāvoklī tikai ar mākslīgu apaugļošanu. Par iemeslu bija mans vecums (41 gads) un slikts hormonālā testa rezultāts. 2015. gada beigās es internetā atradu produktu un pozitīvu atsauksmju ietekmē nolēmu uz 6 mēnešiem nopirkt FertilUp man un mana partnerim. Pēc triju mēnešu lietošanas es sāku justies labāk, biju enerģiskāka un mazāk satraukta. Mūsu pārsteigumam, jaunā atskaite parādīja optimālas hormonālās vērtības; FSK un LH bija balansā (FSH vērtība no 17 samazinājās līdz 13,5 - par 8,5!), tātad, mēs sasniedzām dabiskās apaugļošanas stāvokli. Pēc analīzes uzlabojās arī mana partnera spermas daudzums un kvalitāte. Mēs turpinājām lietot FertilUp vēl divus mēnešu un 2016. gada jūlijā mēs sapratām, ka 42 gadu vecumā palikām stāvoklī. Grūtniecība bija viegla un 29. martā piedzima mūsu meita Emma. Gribētu Jums stipri pateikties par šo naturālo produktu, kas mums deva iespēju iegūt mūsu mazo brīnumiņu! "
All rights reserved © 2012 - 2022 Sign in
Production: MMVisual