aizvērt Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jūms labāko
pieredzi izmantojot mūsu vietni. (Vairāk)

FertilUp® - Augstākā vācu kvalitāte. Ātra un diskrēta piegāde 1-3 darba dienu laikā.

Pētījumi par sastāvdaļu ietekmi uz auglību un profesionālie viedokļu

PĒTĪJUMI
par FertilUp uztura bagātinātāja ieteikmi vīriešiem
Oksidējošam stresam ir liela ietekme uz vīriešu auglību, kā arī tas negatīvi ietekmē spermas kvalitāti. Dažādi pētījumi 1-5 parādīja, ka tādi vitamīni kā vitamīns C, vitamīns Eun koenzīms Q10 pozitīvi ietekmē vīriešu neauglības ārstēšanu uzlabojot spermatozoīdu skaitu un kustīgumu.

Skotijas Glāzgovas Karaliskās slimnīcas pētījumā 6 tika izpētīta selēna ietekme uz neauglīgu vīriešu auglību. Rezultāti parādīja, ka vīriešiem, kuri trīs mēnešus lietoja 100 mkg selēna dienā (deva vienāda ar FertilUp uztura bagātinātāju), ievērojami uzlabojās spermatozoīdu mobilitāte. 11% vīrieši, kas piedalījās pētījumā, veiksmīgi sasniedza apaugļošanu pēc trīs mēnešu selēna lietošanas (kontroles grupā, kurai tika iedoti placebo bagātinātāji, nebija nevienas apaugļošanas gadījuma).

Eiropas Komisija apstiprināja, ka cinks ietekmē auglību un vairošanos. Vēl tas veicina arī normāla testosterona līmeņa uzturēšanu asinīs un ir svarīgs šūnu dalīšanās procesā. Pētījums, ko veica Amerikas Reproduktīvās Medicīnas Sabiedrība7 2002. gadā, bija virzīts uz cinka un folijskābes ietekmes noteikšanu uz vīriešu auglību. Rezultāti vīriešu grupā ar sliktu spermas kvalitāti parādīja ievērojamu spermatozoīdu skaita palielināšanos par 74%, kā arī analoģiska tendence tika novērota arī auglīgiem vīriešiem. FertilUp vīriešiem dienas devā satur 15 mg cinka un 400 mkg folijskābes.

1. Agarwal A; Nallella KP; Allamaneni SS; Said T.M. (2004) Reprod Biomed , 8[6]:616-27
2. Balercia G; Mosca F; Mantero F; Boscaro M; Mancini A; Ricciardo-Lamonica G; Littarru G. (2004) Fertil Steril. 81[1]:93-8.
3. Suzuki M; Kurabayashi T; Yamamoto Y; Fujita K; Tanaka K. (2003) J Reprod Med, 48[9]:707-12.
4. Henmi H; Endo T; Kitajima Y; Manase K; Hata H; Kudo R. (2003) Fertil Steril.80[2]:459-61
5. Crha I; Hruba D; Ventruba P; Fiala J; Totusek J; Visnova H.Cent (2003) Eur J Public Health , 11[2]:63-7.
6. Scott R, MacPherson A. Selenium supplementation in sub-fertile human males. Br J Urology 1998; 82:76-80.
7. Wong; W.Y. Merkus H.M. Thomas C.M. et al. (2002) Fertil Steril 77; 491–498


PĒTĪJUMI
par FertilUp uztura bagātinātāja ieteikmi sievietēm
Nesenais pētījums1 ASV noteica B-karotīna, vitamīna C un vitamīna E ietekmi uz apaugļošanās laiku sievietēm. Pētījums parādīja, ka sievietēm, ar ķermeņa masas indeksu līdz 25 (normāla ķermeņa masa), kas lietoja Vitamīnu C, samazinājās laiks līdz apaugļošanai. Tieši tā pat sievietēm ar ķermeņa masas indeksu līdz 25, kas lietoja b-karotīnu, samazinājās laiks līdz apaugļošanai. B-karotīna un vitamīna C daudzuma palielināšanās noveda pie apaugļošanas laika samazināšanai sievietēm līdz 35 gadiem, taču vitamīna E palielināšanās noveda pie tādas pašas ietekmes sievietēm vēcākām par 35 gadiem. FertilUp sievietēm satur b-karotīnu, vitamīnu C un vitamīnu E.

2012. gadā Hamburgā, Vācijā veiktais pētījums 2 arī norādīja uz vitamīnu C un E, kā arī vitamīna B6, vitamīna D, joda, selēna un dzelzs ietekmi.

Pētot veselīga uztura un auglības saistību, rezultāti rāda, ka bez veselīga uztura (mazāk ogļhidrātu, pārstrādāti produkti), ir svarīga arī vitamīnu B12, A, D, C un E, kalcija un cinka uzņemšana3,4.

Vitamīna B un sievietes auglības saiknes pētījumu rezultāti liecina, ka sievietēm, kuras vismaz trīsreiz nedēļā lieto vitamīnu B bagātinātājus (īpaši folijskābi), bija vieglāk apaugļoties.

FertilUp sievietēm satur visu šo sastāvdaļu optimālo dienas devu pozitīvai ietekmei uz sievietes auglību.


1. Ruder E.H.; Hartmann T.J.; Reindollar R.H.; Goldman M.B. (2014) Female dietary antioxidant intake and time to pregnancy among couples treated for unexplained infertility
2. Buhling K.J.; Grajecki D (2012) The effect of micronutrient supplements on female fertility: a systematic review.
3. Liliana Guadalupe González-Rodríguez 1, Ana M López-Sobaler, José Miguel Perea Sánchez, Rosa M Ortega: Nutrition and fertility; • Nutr Hosp 2018 Sep 7;35(Spec No6):7-10.
4. Fumitoshi Koga,  Shigeki Kitagami,  Arisa Izumi,  Tomoko Uemura,  Osamu Takayama,  Tsuyoshi Koga and Toru Mizoguchi : Relationship between nutrition and reproduction; Reprod Med Biol. 2020 Jul; 19(3): 254–264. 
5. Jorge E. Chavarro, MD, ScD,a Janet W. Rich-Edwards, ScD, MPH,b,c,d Bernard A. Rosner, PhD,d,e and Walter C. Willett, MD, DrPHa,c,d : Use of multivitamins, intake of B vitamins and risk of ovulatory infertility;  Author manuscript; available in PMC 2008 Sep 1.Published in final edited form as: Fertil Steril. 2008 Mar; 89(3): 668–676.
IETEIKUMI AUGLĪBAS UZLABOŠANAI:
Vispārējā veselība un dzīvesveids

Jūsu un jūsu partnera vispārējā veselība ietekmē auglību/neauglību. Lietojiet alhokolu saprātīgos daudzumos un atmetiet smēķēšanu – smēķēšana samazina vismaz par trešdaļu jūsu apaugļošanas iespēju un palielina spontānā aborta un asiņošanas risku grūtniecības laikā/ Ēdiet veselīgi.

Regulāri apmeklējiet savu ginekologu

Ja neesat to darījusi līdz šim, ieplānojiet vizīti pie jūsu ginekologa cik ātri vien iespējams un pārbaudiet, savu medicīnisko stāvokli un reproduktīvo veselību.

Uzturiet atbilstošu ķermeņa svaru

Ķermeņa svars ir diezgan atkarīgs no estrogēna hormona līmeņa, ko ražo ķermeņa tauku šūnas. Ja jums ir liekais svars, tad estrogēna līmenis jūsu ķermenī ir pārāk liels, un tam ir līdzīgs efekts kā kontracepcijas līdzekļu izmantošanai. Nepietiekamais svars var novest pie estrogēna līmeņa samazināšanās, kas palēnina jūsu reproduktīvo ciklu vai pat ēkstrēmos gadījumos apstādina to/

Praktizējiet drošu seksu

Dažādas seksuāli transmisīvās slimības ir viens no galvenajiem neauglības iemesliem. Tā kā simptomi bieži nav redzami, slimība netiek pienācīgi ārstēta, kas var izraisīt auglību ietekmējošas ķermeņa izmaiņas. Piemēram, olvados var rasties rētas, kas novērš normālu olšūnu pārvietošanos uz dzemdi. Izmantojiet prezervatīvu un regulāri pārbaudiet sevi uz seksuāli transmisīvo slimību esamību.

Samaziniet stresu, lai palīdzētu auglībai

Arī stress ir viens no galvenajiem neauglību ietekmējošiem faktoriem. Kad mēģinat palikt stāvoklī, cenšatiet atpūsties tik daudz, cik varat, izvairieties no stresa situācijām, un, ja iespējams, aizejiet brīvdienās. Pamēģiniet arī - kas ir ļoti sarežģīti - nedomāt par apaugļošanas problēmu faktu. Aizbrauciet dabā, atpūtieties, aizejiet uz jogas nodarbību, utt. Jūsu prāta stāvoklis spēlē lielu lomu - protams, jūs dzirdējāt daudz stāstu, ka nekļūsiet par grūtnieci gadiem, taču uzreiz pēc adoptēšanas apaugļojāties

KAS IR FERTILUP?
FertilUp ir efektīvs risinājums pāriem, kas cenšas palikt stāvoklī. FertilUp (vīriešiem un sievietēm) ir dabisks uztura bagātinātājs, kura sastāvdaļām EFSA (Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde) ir pierādījuši efektivitāti. FertilUp ir izstrādāts apaugļošanas iespējas palielināšanai un reproduktīvās veselības uzlabošanai, radot vīriešiem un sievietēm optimālus apstākļus apaugļošanas un auglības stadijas paātrināšanai.
All rights reserved © 2012 - 2024 Sign in
Production: MMVisual