aizvērt Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jūms labāko
pieredzi izmantojot mūsu vietni. (Vairāk)

FertilUp® - Augstākā vācu kvalitāte. Ātra un diskrēta piegāde 1-3 darba dienu laikā.
Noteikumi un nosacījumi


1. Vispārējie noteikumi

FertilUp interneta veikala vispārējie noteikumi un nosacījumi ir izstrādāti saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu. FertilUp.lv interneta veikalu pārvalda Prima Medis Ltd., turpmāk - piegādātājs Lietotājs ir persona, kas izmanto mūsu sistēmu, tas ir, tiešsaistes veikala pircējs, turpmāk - pircējs. Vispārējie noteikumi un nosacījumi nosaka FertilUp interneta veikala funkcionēšanu, pircēja tiesības un komerciālas saistības starp piegādātāju un pircēju.

2. Pasūtījums

Pēc pasūtījuma veikšanas, pircējs 24 stundu laikā e-pastā saņem rēķinu. Pircējs var atcelt jebkuru pasūtījumu 2 stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas vēstules saņemšanas, nosūtot atcelšanas pieprasījumu uz info@fertilup.lv. Ja pircējs neatceļ pasūtījumu noteiktā laikā, tas nozīmē, ka starp pircēju un piegādātāju ir noslēgts līgums par produktu pirkšanu. Piegādātājs sagatavo preces un nosūta tās norunātajā laikā.

Līgums (pasūtījums) tiek uzglabāts piegādātāja serverī elektroniskajā veidā un pircējam pieejams nosūtot pieprasījumu uz info@fertilup.lv. Pircējs var piezvanīt piegādātājam uz viņa kontakttālruņa numuru vai sazināties ar viņu pa e-pastu info@fetilup.lv, lai pārbaudītu datus vai nodrošinātu pareizu piegādi.
 
Tehnoloģisko līdzekļu norāde, kas ļauj identificēt un labot kļūdas pirms līguma stāšanās spēkā: Grozs ir pieejams visā Fertilup vietnes pārlūkošanas laikā. Pirms pasūtīšanas, ir redzams pilnīgs pasūtījuma pārskats, kā arī iespēja atgriezties tiešsaistes pasūtījumā un noņemt visas preces.

3. Piegādes laiks un piegāde

Piegādātājs sagatavo un nosūta produktu pēc iespējas ātrāk 2 darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas. Pasūtījums parasti tiek piegādāts 3-6 darba dienu laikā. Piegādes partneris ir GLS/nacionālais pasts. Ja klients nesaņem pasūtījumu noteiktajā termiņā, klientam par to jāinformē piegādātājs pa e-pastu info@fertilup.lv.

4. Piegādes izmaksas

Pasūtījumiem virs 60 EUR ir bezmaksas piegāde. Pasūtījumiem zem 60 EUR piegādātājs iekasēs no pircēja papildus piegādes izmaksas. Vienotā preču piegādes likmes ir 3,90 EUR.

5. Cenas

Preču cenas ir norādītas eiro, ieskaitot PVN. Cenas ir spēkā līguma slēgšanas brīdī un tai nav iepriekš noteikta derīguma termiņa. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšējā brīdinājuma.

6. Maksājumi

Piegādātājs piedāvā sekojošus maksājuma veidus:

- PayPal
- maksājums ar Visa vai Mastercard un Apple Pay
- bankas pārskaitījums

7. Pasūtījuma atcelšana

Pircējs var atcelt jebkuru pasūtījumu divu stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas saņemšanas, nosūtot atcelšanas pieprasījumu uz piegādātāja e-pasta adresi info@fertilup.lv Ja pircējs neatceļ pasūtījumu noteiktā laikā, tas nozīmē, ka starp pircēju un piegādātāju ir noslēgts līgums par produktu pirkšanu.

8. Tiesības atkāpties no pirkuma līguma, preču atgriešanas

Uz tiešsaistes veikala precēm attiecas saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu noteiktie garantijas nosacījumi. Saskaņā ar šo Likumu, pircējam ir tiesības 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas informēt piegādātāju par atkāpšanos no pirkuma līguma. Nav nepieciešams norādīt atkāpšanās iemeslus. Tajā pašā laikā pircēja pienākums ir atgriezt saņemto preci nesabojātu un nemainīgu (tādu pašu, kā pie preces saņemšanas) 30 dienas pēc atkāpšanās pieprasījuma iesniegšanas. Saņemto preču atgriešana piegādātājam 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas bez jebkāda paziņojuma par atkāpšanos no ļīguma tiks uzskatīta par atkāpšanās paziņojumu. Piegādātājs pilnībā atgriež pirkuma maksu ne vēlāk, kā 30 dienas pēc atkāpšanās paziņojuma saņemšanas.

9. Atbrīvošana no atbildības

Piegādātājs nenes atbildību par klientu rakstītām atsauksmēm par precēm. Uzskati un produktu atsauksmes ir katra indivīda viedoklis, kas neobligāti ir FertilUp.lv vietnes redakcijas pozīcija.

Kaut arī piegādātājs cenšas sniegt precīzas pārdodamo produktu attēlus, visām fotogrāfijām jābūt simboliskām. Attēli nenes raksta būtību.

Piegādātājs patur tiesības veikt izmaiņas Biznesa nosacījumos neatkarīgi no izmaiņu iemesla un bez iepriekšējas paziņošanas.


Prima Medis Ltd.
PVN nr.: SI29627877
Reģ. Nr.: 3866980000

Bankas Konts:
IBAN: AT58 20815 00006638936  
Banka: Steiermärkischen Bank und Sparkassen
BIC kods: STSPAT2GXXX

E-pasts: info@fertilup.lv  


All rights reserved © 2012 - 2022 Sign in
Production: MMVisual